Kontorer i Letland

Marcis Steins

Branch Manager
marcis@spartalog.com
+371 29 217 375

SPARTA LOGISTICS RIGA

På kontoret i Riga er 6 personer beskæftiget med transport på Baltikum og Skandinavien. Riga kontoret har foruden trafikken til Danmark egne trafikker på Norge og Sverige.

Sparta Logistics SIA
Ulbrokas Iela 19a
LV-1021 Riga

Medarbejdere i Letland

RIGA

Anna Alisija Tararuja

Baltikum imp/exp
anna@spartalog.com
+371 27 226 655

Lauris Feldmanis

Baltikum imp/exp
lauris@spartalog.com
+371 27 223 366

Linda Vitolina

Controller
linda@spartalog.com
+371 27 226 644

Janis Malugins

Janis Malugins

Baltikum imp/exp
janis@spartalog.com
+371 25 717 181

Marcis Steins

Branch Manager
marcis@spartalog.com
+371 29 217 375

Mareks Rozkalns

Baltikum/CIS imp/exp
mareks@spartalog.com
+371 27 223 377

silva

Silva Krone

Bogholder
silva@spartalog.com
+371 28 663 363

Kristiana Petrusa

Kristiana Petrusa

Baltics/CIS imp/exp
kristiana@spartalog.com
+371 27 774 484