Kontorer i Danmark

NIKOLAJ KOCK

General Manager
nk@spartalog.com
+45 6988 4474

SPARTA LOGISTICS AARHUS

Vi er lokaliseret på havnen i Aarhus. Her har vi både vores kontor og tilhørende lager med ramper og udstyr til godshåndtering.

Sparta Logistics A/S 
Oliehavnsvej 2 
DK-8000 Aarhus C

Info@spartalog.com

SPARTA LOGISTICS GLOSTRUP

Fra vores Glostrup afdeling tilbyder vi lagerhotel samt terminal med rampe og udstyr til diverse godshåndtering.
vi har desuden egne liftbiler til distribution af gods i København og øvrige Sjælland.

Sparta CPH ApS 
Naverland 8 
DK-2600 Glostrup

Info@spartalog.com

Medarbejdere i Danmark

AARHUS

Anders Andersen

Chauffør
anders@spartalog.com
+45 6018 8064

Bertil Carlo Ponti

Baltikum eksport
ponti@spartalog.com
+45 6988 4981

Claus Midtgaard Hammer

Ukraine imp/exp
claus@spartalog.com
+45 6988 4471

Flemming Baltzer

Salg / ansvarlig for Sydeuropa
flemming@spartalog.com
+45 6988 4983

Grethe Harritz

Bogholder
grethe@spartalog.com
+45 6988 4914

Lillian Ottesen

Bogholder
lillian@spartalog.com
+45 6988 4473

Kasper Kjærgård

CIS imp/exp
kasper@spartalog.com
+45 6988 4472

Mikkel Münter

Tyrkiet/Portugal/Spanien/Italien imp/exp
mikkel@spartalog.com
+45 6988 4916

Malene Lemme Jakobsen

Baltikum import
malene@spartalog.com
+45 6988 4982

Mogens Pedersen

Chauffør
mogens@spartalog.com
+45 3166 7305

Rasmus Holst-Rasmussen

Baltikum import
rasmus@spartalog.com
+45 6988 4475

Nikolaj Kock

General Manager
nk@spartalog.com
+45 6988 4474

Ole Andersen

Baltikum eksport
ole@spartalog.com
+45 6988 4470

GLOSTRUP

Glenn Hørbye

Chauffør
glenn@spartalog.com
+45 3168 7305

Jannik Lipun

Chauffør
jannik@spartalog.com
+45 3117 7305

Kenneth Frederiksen

Lager/kørsel
kenneth@spartalog.com
+45 3165 7305

Terje M. Dahl

Branch Manager
terje@spartalog.com
+45 3120 7305