Kontorer i Danmark

NIKOLAJ KOCK

General Manager
nk@spartalog.com
+45 6988 4474

SPARTA LOGISTICS AARHUS

Vi er lokaliseret på havnen i Aarhus. Her har vi både vores kontor og tilhørende lager med ramper og udstyr til godshåndtering.

Sparta Logistics A/S 
Oliehavnsvej 2 
DK-8000 Aarhus C

Info@spartalog.com

SPARTA LOGISTICS GLOSTRUP

Fra vores Glostrup afdeling tilbyder vi lagerhotel samt terminal med rampe og udstyr til diverse godshåndtering.
vi har desuden egne liftbiler til distribution af gods i København og øvrige Sjælland.

Sparta CPH ApS 
Naverland 8 
DK-2600 Glostrup

Info@spartalog.com

Medarbejdere i Danmark

AARHUS

Anders Andersen

Chauffør
anders@spartalog.com
+45 6018 8064

Flemming Baltzer

Salg / ansvarlig for Sydeuropa
flemming@spartalog.com
+45 6988 4983

Claus Midtgaard Hammer

Ukraine imp/exp
claus@spartalog.com
+45 6988 4471

Mogens Pedersen

Chauffør
mogens@spartalog.com
+45 3166 7305

Hanne Bodal

Bogholder
hanne@spartalog.com
+45 6988 4914

Lillian Ottesen

Bogholder
lillian@spartalog.com
+45 6988 4473

Kasper Kjærgård

CIS imp/exp
kasper@spartalog.com
+45 6988 4472

Mikkel Münter

Tyrkiet/Portugal/Spanien/Italien imp/exp
mikkel@spartalog.com
+45 6988 4916

Michael Fog Pedersen

Sparta Express
michael@spartalog.com
+45 7930 6007

oleandersen-600x600

Ole Andersen

Baltikum eksport
ole@spartalog.com
+45 6988 4470

Nikolaj Kock

General Manager
nk@spartalog.com
+45 6988 4474

Christian M. Abildgaard

Elev
christian@spartalog.com
+45 6988 4915

brian

Brian Lassen

Chauffør
brian@spartalog.com
+45 3168 7305

Lars Bech

Chauffør
lars@spartalog.com
+45 4221 9195

Ejvind Mortensen

Chauffør
ejvind@spartalog.com
+45 2633 8845

steen-nielsen-

Steen Nielsen

Chauffør
steen@spartalog.com
+45 5239 0120

Inge Ditlev Egekvist

Inge Ditlev Egekvist

Elev
inge@spartalog.com
+45 7930 6007

Mads Hylleberg Hansen

Tyrkiet/Portugal/Italien/Spanien imp/exp.
mads@spartalog.com
+45 7930 6007

oliver

Oliver Greve Grosen

Elev
oliver@spartalog.com
+45 7930 6007

Rafael Tokeskov Magnowski

Baltikum eksport
rafael@spartalog.com
+4579306007

Martin Thorup Jensen

Speditør
martin@spartalog.com
+45 7930 6007

emil

Emil Kjær Dahm

Elev
emil@spartalog.com
+45 7930 6007

Christian

Christian Dahl Andersson

Elev
cda@spartalog.com
+45 7930 6007

GLOSTRUP

Jannik Lipun

Lagermedarbejder
jannik@spartalog.com
+45 3117 7305

Kenneth Frederiksen

Lager/kørsel
kenneth@spartalog.com
+45 3165 7305

Terje M. Dahl

Branch Manager
terje@spartalog.com
+45 3120 7305

Martin Christensen

Lagermedarbejder